فصلنامه‌ی هنر و عکاسی «کادر»

فصلنامه‌ی هنر و عکاسی «کادر»

فصلنامه‌ی هنر و عکاسی «کادر» 532 745 کانون عکس اصفهان

پنجمین شماره‌ی فصلنامه‌ی هنر و عکاسی «کادر» منتشر شد.
در این شماره که به انتزاع و فراواقعیت در عکاسی پرداخته شده است، برای اولین بار آثاری از چند عکاس برجسته‌ی دنیا منتشر و به جهان به تصویر درآمده توسط آن‌ها نگاهی گذرا خواهد شد.
همچنین در پرونده‌ی ویژه‌ی این شماره به فعالیت‌های هنری مجید کورنگ‌ بهشتی، عکاس ساکن اصفهان که سال‌ها در حوزه‌ی فتومونتاژ فعالیت می‌کند، توجه شده است.
پنجمین شماره از فصلنامه‌ی تخصصی کادر، متعلق به کانون عکس انجمن سینمای جوانان اصفهان با نوشته‌هایی از شهرام احمدزاده ترکمانی، فروغ اشکانیان، مهسا باقی، مهدی تمیزی، فوادرضا مسائلی، امیر رجایی، دریاناز زندی، لیلا سلطانی، سید مرتضی شهشهانی، سعید محسن صفوی‌فر، علی عظیمی، پریسا فهامی، حامد قصری، مهسا مطیع، سهند منشی، پژمان نظرزاده آبکنار، احمدرضا نقی‌زاده، زهرا هوشیاری‌پور، عاطفه یزدانی منتشر و در اختیار علاقمندان قرار گرفت.
کانون عکس انجمن سینمای جوانان اصفهان با سپاس از تمامی همراهان گرامی که از دیرباز تا کنون در مسیر اعتلای نام کانون عکس اصفهان قدم‌های راسخ برداشته‌اند، مراتب تشکر خود را از جناب آقای پژمان نظرزاده آبکنار سردبیر محترم پنجمین شماره و سردبیرهای شماره‌های پیشین و تمامی نویسندگان و دست‌اندارکاران اعلام می‌دارد.
همچنین از مدیران و سرپرستان سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و اداره مشارکت‌های سازمان جهت حمایت‌های بی‌دریغ‌ این نهاد، تشکر و قدردانی می‌گردد.
روابط عمومی کانون عکس انجمن سینمای جوانان اصفهان